Нецікавий Суперкубок

1670 0

Суперкубок області з футболу №2 став повною протилежністю першому такому матчу, проведеному у 2010-му. Тоді на стадіоні «Авангард» рівненська «Славія» лише у серії післяматчевих пенальті вирвала перемогу в оржівського «ОДЕКа». Торік через раптове зникнення «Хіміка» поєдинок між чемпіоном та володарем Кубка області не проводили. І ось знову матч з додатком «супер».

Щоправда, таким він був лише формально. У реальності гра в Костополі між «ОДЕКом» та сарненським «Маяком» пройшла без найменшого натяку на інтригу. Вже на 8-й хвилині завдяки влучності Віктора Газицького та неорганізованому захисту сарненців оржівці були попереду — 2:0. На 27-й хвилині рахунок був вже зовсім непристойним — 4:0 (відзначились Віталій Тивонюк та Михайло Трофимчук). Власне, якби усупереч правилам арбітр Павло Кравцов у цей момент дав фінальний свисток, навряд чи хтось би заперечував. Втім, свистка суддя не дав, і протягом наступної години була не надто приваблива картина: одні не хочуть, інші — не можуть. І коли йшла вже остання додана хвилина у грі, оржівець Дмитро Вознюк вирішив таки використати нерозтрачену енергію. Пробігши з м’ячем від центра поля до воріт суперника, він поставив у поєдинку знак оклику — 5:0. Анатолій Борейчук, капітан «Маяка»: — Звісно, що на такий результат не очікував. Ми невдало почали, швидко пропустили, це нас пригнітило. У підсумку до тями так і не прийшли. Євген Скляр, капітан команди «ОДЕК»: — Сподівався, що боротьба буде більш запеклою, хоча вважаю, результат по грі. Перемогти для нас було важливо, адже ми хотіли поквитатися з «Маяком» за поразку у Кубку. До того ж наша команда багато працювала взимку, провела збори, і тому дуже хотілося показати гідний футбол. Володимир Поліщук, голова обласної федерації футболу: — Загалом ми планували провести матч за Суперкубок наприкінці минулого року, але так склалося, що перенесли його на весну, тож він вийшов своєрідним прологом перед новим сезоном. «Маяк» нині омолоджує склад, хоче перейти на своїх вихованців, і це позначилося на підсумковому результаті. Щодо «ОДЕКа», то, судячи з Меморіалів Володимира Шморгуна та Віктора Завацького, він разом з рівненською «Славією» будуть головними фаворитами чемпіонату. Хочеться, щоб до цього тандему приєдналося ще кілька колективів, що буде запорукою цікавого сезону. Вважаю, федерація зробила правильно, розширивши першу лігу. Таким чином, в обох дивізіонах у нас буде по 12 колективів. Розпочнеться чемпіонат області у першій та другій лігах 28-29 квітня. Але до того команди ще зіграють в 1/16 Кубка Рівненщини. Чемпіон «ОДЕК» на цій стадії вирушить до Мізоча, «Славія» — до Смиги, а «Ізотоп» — в гості до оржівського «Факела». Не надто прихильним жереб був до радивилівського «Сокола», якому доведеться з’їздити за 250 км до кузнецовського «Моноліта». А от іншому «Соколу» — з Садового — нарікати гріх, йому в суперники випав «Сокіл-2» (Садове).