Трагічна небезпека домашніх пологів: у Рівному померла породілля

6715 0

Ми у соцмережах:

Трагічна небезпека домашніх пологів: у Рівному померла породілля

23 січня, до міського пологового будинку Рівного була доставлена породілля у вкрай важкому стані. Жінка народжувала вдома, де їй не надали кваліфіковану медичну допомогу. Врятувати її не вдалося.

 Про це пише Рівне Юніан, посилаючись на власні джерела.

Жінка вже має одну дитину і домовилася з «духовною акушеркою», що та допоможе їй народити в домашній обстановці. Після важких пологів, що супроводжувались великою крововтратою, родичі таки наважилися викликати швидку.

Головна лікар КНП “Пологовий будинок” РМР Світлана Муравська виданню підтвердила цю інформацію. За її словами, жінка понад три години після народження дитини стікала кров’ю в той час, коли так звана “духовна акушерка” спостерігала за процесом. Яскравий приклад чому не варто народжувати вдома.

– ” “Духовна акушерка”, яка супроводжувала процес народження дитини мала мусульманське вбрання. Дуже важливо, щоб жінки розуміли, що безпека під час пологів понад усе! Пологи повинні відбуватися у медичному закладі. Медичні працівники кваліфіковано надають допомогу. На сьогоднішній день партнерські пологи дозволено в більшій частині пологодопоміжних закладів України. При бажанні, жінка може отримати підтримку доули на пологах у стінах медзакладів “, –  каже головна лікар міського пологового будинку Світлана Муравська.

Як відомо, новонароджений хлопчик живий і з ним усе добре. Його вага чимала – понад 4 кг 570 грам. Наразі він знаходиться під наглядом лікарів у міському пологовому. Першу дитину жінка народжувала у іншому місті України, проте у медзакладі. Чому наважилася другу дитину народжувати вдома поки що не відомо.

Нині це питання з’ясовують у поліції.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також