Невдовзі стартує масштабна реконструкція аеропорту Рівного

411 0

Ми у соцмережах:

Невдовзі стартує масштабна реконструкція аеропорту Рівного

Розпочався відбір підрядників.

Рівненська ОДА у п’ятницю оголосила тендер на реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу Міжнародного аеропорту «Рівне». Очікувана вартість послуг – понад 100 млн грн.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, роботи будуть проводитися за кошти держбюджету. Адже ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне» є учасником Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

«Рівненська ОДА успішно провела усі п’ять тендерів на проектно-кошторисну документацію, на що були спрямовані обласні кошти. Невдовзі стартує масштабна реконструкція аеропорту Рівного. Ми розпочинаємо практичну частину із модернізації летовища – на 2021 цей рік передбачені заходи зі капітального ремонту огорожі, реконструкції радіотехнічних засобів посадки та світлосигнальної системи. На наступний – капітальний ремонт перону та руліжної доріжки», - розповів Віталій Коваль.

Подати тендерні пропозиції можна до 20 червня, аукціон призначений на 22 червня.

Нагадаємо, модернізувати Міжнародний аеропорт «Рівне» планують в рамках Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року. На цей рік з державного бюджету передбачено 75 млн грн. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також