Незвичайні можливості диво-українців

1277 0

Ми у соцмережах:

Незвичайні можливості диво-українців

13-річний Тарас Хомут проятгом двох з половиною годин може відтиснутись від землі 1500 разів. Хлопчик із Луцька володіє вражаючою гнучкістю суглобів. Школяр Михайло Дульнявка демонструє унікальну здатність притягувати металеві предмети.

Серед нас живуть прості українці з незвичайними фізичними здібностями. На диво скромні, вони — як і всі: ходять до школи, вчаться в університетах і… встановлюють світові рекорди, перевершуючи самих себе! Для прикладу, 13-річний Тарас Хомут, який протягом двох з половиною годин може відтиснутись від землі 1500 разів, або ж хлопчик із Луцька, що володіє вражаючою гнучкістю суглобів. Школяр Михайло Дульнявка демонструє унікальну здатність притягувати металеві предмети, а Варвара Акулова родом із Кривого Рогу в 4 роки показала перший вражаючий результат з пауерліфтингу у 92,5 кілограма!

Маленький рекордсмен світового рівня

Унікальні здібності демонструє восьмирічний хлопчик із маленького містечка Бучач, що на Тернопільщині. Тарас Хомут може з упору лежачи зробити 1800 відтискань. Цьогоріч 8-річний Тарас Хомут встановив новий світовий рекорд із відтискання від землі: 1500 повторів протягом двох з половиною годин, на 50 відтискань перевищивши результат громадянина Румунії, що занесений в "Книгу рекордів Гіннесса". taras-xomut Втім, це лише на словах. Адже для офіційної фіксації феноменальних можливостей хлопчика у "Книзі рекордів Гіннеса" потрібні непосильні для родини Тараса кошти — 30 000 гривень. Спортом хлопчик займається із 5 років, коли почав ходити у спортивний зал разом зі старшим братом Анатолієм. Тренер Андрій Винниченко, побачивши, як Тарас вдало і швидко вилазить на п'ятиметровий канат, взяв і його у свою групу. "Тоді не бачив у ньому нічого особливого, виконував звичайні спортивні вправи, це була фізична підготовка до школи. Згодом почали збільшувати навантаження, і я помітив його неймовірну витривалість, — розповів нам тренер рекордсмена Андрій Винниченко. — На той час малий не вмів ні писати, ні читати, але віджимався просто відмінно!". Сьогодні Тарас відтискається від підлоги 1800 разів, і це, як запевняє його тренер, не межа! "Він такого результату досягнув за три роки праці, це дуже швидко! — каже наш співрозмовник. — Особливо ніяких дієт не дотримується, просто їсть багато сухофруктів, адже йде велике навантаження на серце". Мати Тараса Ольга Хомут зізналася, що переживає за здоров'я сина. "Тарасик вправи, які зазвичай виконують за півгодини, завершував за 10-15 хвилин, — розповідає мама рекордсмена Оля Хомут. — За здоров'я, чесно кажучи, переживаю! Спочатку сварилась, забороняла, але раз на 2-3 місяці їздимо в спортивний диспансер на обов'язковий медогляд, тому спокійна". Сам хлопчик у розмові з нами виявився на диво скромним і неговірким. "Буває, важко відтискатись від землі, але тільки в кінці, — зізнається нам Тарас Хомут. — Дихання трохи збивається, і руки болять, а так все добре!".

Хлопчик-магніт

Так часто називають тепер 13-річ­ного учня Турківської школи-інтернату, що на Львівщині. До тіла Михайлика Дульнявки легко чіпляються ложки, виделки, ножі та черпаки. dulnyawka "Перший раз взяв до рук ложку, вона намагнітилась на мене. Після цього почав пробувати те саме з виделкою, — розповів "Українській правді. Життя" хлопчина. — Найважче, що трималось на моєму тілі, — праска". А взагалі, як зізнається хлопчик, може утримувати на своєму тілі одночасно до 12 різних металевих речей! Спершу батьки Михайлика не звернули уваги на здібності сина. Але згодом зрозуміли, що у хлопця — унікальні можливості. Втім і досі дивуються, адже в родині ніхто й ніколи не мав схожих здібностей. "Воно саме прилипає до мене, — каже Михайлик. — От сяду за стіл, і досить руку покласти, як намагнічується!". У майбутньому хлопчик дуже мріє виступати у цирку і рішуче налаштований поступати в циркове училище.

Унікальна гнучкість суглобів — загадка для лікарів

Андрій Отченаш із Луцька перекидає через голову зв'язані за спиною руки, може лікоть чи коліно безболісно вивернути в протилежний бік, а потім так само легко повернути суглоб на місце, "заламує" доверху пальці й навіть примудряється на всі 360 градусів "грати" плечима. andriy-otchenash Єдине, що хлопець не любить робити, — закидати ноги за голову, хоч і це легко вдається. Лікарі твердять: у Андрія унікальна здатність — гіпермобільність (підвищена гнучкість) суглобів. Як розповів нам Андрій Отченаш, він помітив свою особливість ще у дитячому садочку, коли йому виповнилось 5 років. "Одного разу крутився біля дзеркала і якось так руку вивернув, що аж сам злякався, — розповідає він. — Показав мамі. Вона не сварила, тільки запитала, чи не болить. Відповів: "Аніскілечки!". Сьогодні 15-річний юнак вчиться у Волинському державному училищі культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського на хореографа і зізнається, що перестає практикувати такі експерименти з тілом. "Мені потрібно берегтись від травм, — каже нам Андрій. — Окрім того, медики запевняли, що я це переросту". Втім, хлопець впевнено заявляє, що готовий продемонструвати всі свої феноменальні здібності, щоб попасти в Книгу рекордів України.

"Спортом займаюсь з народження"

Варвара Акулова займається важкою атлетикою і цирковою акробатикою з… двох тижнів життя (!) по особливому, науково розробленому її батьком Юрієм Акуловим, методу. Дівчинка вперше вийшла на змагання з пауерліфтингу в 4 роки, показавши результат, 92,5 кілограма! У віці 10 років почала працювати в цирку, де їй платили близько 10 доларів за вихід. vakulova-varya В 14 років Варвара виконала норматив майстра спорту — підняла 150-кілограмову штангу. Ось так впродовж підліткового віку збільшувала навантаження відповідно до зросту. Її найбільш вражаючим номером було підняття помосту з десятьма чоловіками загальною вагою 700 кілограмів! "Спортом займаюсь буквально з народження. Починали з елементарних фізичних навантажень, — розповіла "Українській правді. Життя" Варвара Акулова. — Важкою атлетикою професійно займаюсь із середнього шкільного віку, а з 1 класу була посилена фізкультура". Сьогодні вже 19-річна Варя — майстер спорту з важкої атлетики та пауерліфтингу. Дівчина вчиться в Національному університеті фізичного виховання та спорту України. Вона — чотирикратна рекордсменка "Книги рекордів Гіннеса", володіє титулом найсильнішої дівчини планети. "Зараз пауерліфтингом професійно не займаюсь, але важкою атлетикою живу, — каже Варвара. — Працюю в мережі фітнес-центрів інструктором в тренажерному залі". Час від часу дівчина приєднується до батьків з молодшою сестрою і виступає в цирку: у родини є блискучі сімейні акробатичні номери з силовими навантаженнями. "А взагалі мрію працювати у всесвітньому антидопінговому комітеті. І, звичайно ж, ніколи не полишу спорт", — зізналась дівчина".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також