Нічия — як перемога

1469 0

Футболісти рівненського «Вереса» у першій домашній грі весняної частини чемпіонату в другій лізі зробили те, чого, напевно, і самі не очікували. Вони відібрали очки у лідера групи А іллічівського «Бастіону».

Поразка у Миколаєві — 0:5 не лише не розклеїла молодих рівнян, а й, навпаки, зміцнила їхній бойовий дух. У матчі проти лідера за підтримки вболівальників «Верес» цілком міг і перемогти. Наша команда відкрила рахунок (гол забив Володимир Гайдук), але досить швидко пропустила необов’язковий м’яч у відповідь. У другому таймі саме рівняни володіли ініціативою. Радісна розв’язка могла статися на останніх хвилинах, втім, наш нападник не реалізував вихід один на один. У підсумку — 1:1, рахунок, який теж викликав чимало позитивних емоцій. — Вважаю, що ми втратили сьогодні два очки, ніж здобули одне, — сказав після гри керманич «Вереса» Віталій Шевчук. — У другому таймі у нас було два стовідсоткові моменти, а в гостей — жодного. Я вдячний команді за самовіддачу, за бійцівський характер. Хлопці довели, що футболісти у Рівному є і будуть завжди. Команда, яка грає без грошей, відібрала очки у лідера, і ми з цього приводу дуже щасливі. Наступний матч «Верес» проведе у неділю 18 квітня у Хмельницькому проти «Динамо».