Нічний тролейбус в Рівному буде — але тільки раз

1437 0

Ми у соцмережах:

Нічний тролейбус в Рівному буде — але тільки раз

Два тролейбуси курсуватимуть містом у новорічну ніч — за маршрутами №7 та №10, з 23-ї до 3-ї години ночі. Проїзд для усіх пасажирів буде безкоштовним.

— Ми запустимо на маршрут два святкових тролейбуси, прикрашених ілюмінацією, і хочемо, аби рівняни могли безпечно та швидко доїхати до центральної частини міста і зустріти Новий рік з рідними та друзями, — пояснив Олександр Третяк, запросивши водночас рівнян, скориставшись цими тролейбусами, разом зустріти Новий рік біля головної ялинки міста.

Очевидно, це буде єдиний так званий нічний транспорт у Рівному. Нещодавно міський голова Олександр Третяк запропонував запровадити у Рівному так званий нічний тариф — щоб після 20.00 і до 23.00 краще їздили маршрутки. Пасажири мали би платити за проїзд 12 гривень замість 8. Однак далі обговорень не пішло: не тому, що пасажирам ціна видається зависокою, а тому, що перевізникам — нецікаво. Тим більше, що після зняття обмежень «червоної» зони карантину пасажирів у маршрутках побільшало.

Іван Фурлет, керівник міського управління транспорту:

— Перевізники вже не виявляють ініціативи, оскільки стало їздити більше пасажирів. Щодо виконання пізніх рейсів, ми зараз визначаємо по кожному з маршрутів відповідальних. Пропрацьовуємо інтервали мінімум в 15-20 хвилин, щоб оголошення про час і тривалість вечірніх поїздок зазначалися в салоні транспорту.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також