![Ніде спати: учора на Поліссі палала хата](/img/650/nide-spati-uchora-na-polissi-palala-khata_20230720_4046.jpg)
Вогонь серйозно пошкодив будівлю.
Учора спалахнула пожежа в приватному обійсті по вулиці Першотравневій в селі Узлісся на Дубровиччині. Як розповідають у прес-службі ГУ ДСНС Рівненщини, на місце виїхали вогнеборці з Дубровиці, а ще - місцева пожежна команда села Залужжя та автоцистерна Залузького лісництва.
- Прибувши на місце події рятувальники побачили, що вогнем охоплений житловий будинок. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини. Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття, перекриття, меблі в кімнатах дерев'яного житлового будинку розміром 15х6 м. Жертв та постраждалих не має. До ліквідації було залучено 3 автоцистерни та 10 рятувальників. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
![](/images/350123495_668162715342716_5719407338639361411_n.jpg)
![](/images/356447154_668160812009573_7117426098460808448_n.jpg)