Німецькі винищувачі піднялися в небо країн Балтії з повним боєкомплектом

767 0

Ми у соцмережах:

Німецькі винищувачі піднялися в небо країн Балтії з повним боєкомплектом

Вперше з початку української кризи в небі над країнами Балтії на бойове чергування заступили німецькі винищувачі «Eurofighter» з повним боєкомплектом на борту, повідомив генеральний інспектор військово-повітряних сил Німеччини Карл Мюльнер. З вересня НАТО вдвічі зменшило кількість літаків, які патрулюють небо в цьому регіоні.

Німецькі літаки Вперше з початку української кризи в небі над країнами Балтії на бойове чергування заступили німецькі винищувачі «Eurofighter» з повним боєкомплектом на борту, повідомив генеральний інспектор військово-повітряних сил Німеччини Карл Мюльнер. З вересня НАТО вдвічі зменшило кількість літаків, які патрулюють небо в цьому регіоні. Карл Мюльнер

Карл Мюльнер
Мюльнер пояснив, що озброєння літаків «не є засобом для ескалації» і служить для того, щоб зустріти потенційного супротивника на рівних. Крім того, це послужить «мотивацією пілотів», котрі виконують завдання в повітрі над Балтикою. Раніше німецькі ВПС вже брали участь у місії НАТО з патрулювання повітряного простору Латвії, Литви та Естонії. Однак з вересня по грудень 2014 вильоти здійснювалися без повного боєкомплекту. Таке рішення було прийнято на політичному рівні, щоб не провокувати ескалацію конфлікту з російськими збройними силами. Після приєднання Криму до Росії, яке в Європі вважають анексією півострова, країни Балтії не раз заявляли про свою вразливість перед агресивною політикою РФ. У зв'язку з цим НАТО посилила патрулювання повітряного простору своїх балтійських союзників.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також