НМТ хочуть пройти 11 тисяч випускників з Рівненщини

Ще є можливість записатися на складання цього тесту.

1 хв. читання

 – Якщо ви пропустили реєстрацію на НМТ, то не турбуйтесь. Із 10 до 15 травня включно запуститься додатковий період реєстрації на тест, – інформує Сергій Подолін з Рівненської ОВА.

Кожен 4-й абітурієнт цьогоріч створив кабінет вступника з Дією на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 
 
– Нагадаю, що на Рівненщині складатимуть НМТ майже 11 тисяч учасників. А це майже 9 тисяч цьогорічних одинадцятикласників та майже 2 тисячі випускників минулих років. 
 
Зареєструватися для участі в додатковій сесії НМТ можуть особи, які:
 
– не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
 
– реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.
 
– Звертаю увагу, що під час реєстрації для участі в додаткових сесіях НМТ потрібно обов’язково завантажити до персонального кабінету фотокопію заяви, яка підтверджує поважну причину, через яку учасник не зареєструвався під час основного періоду реєстрації.
Поділитися цією статтею