Нова команда — старий результат

1727 0

Оновлений рівненський «Верес» не зміг порадувати своїх вболівальників у дебютній домашній грі. Команда, яка ще кілька тижнів тому називалась «ЦСКА» (Київ), нині під вивіскою «Верес» вийшла на поле стадіону «Авангард», аби довести свою спроможність поборотися за вихід до першої ліги. На жаль, майже повна зміна складу не допомогла рівненському клубу. Він дуже хотів перемогти білоцерківську «Рось», але не здобув і нічиєї.

Надмірне бажання, змішане з хвилюванням і помножене на невезіння, зробили свою чорну справу. «Верес» ніби й діяв активніше, але врешті саме нашій команді довелося першій діставати м’яч з воріт. Воротар молодіжної збірної України (до 19 років) Антон Ситников на 43-й хвилині пропустив несильний дальній удар. Відігратися «Верес» міг майже одразу — за гру рукою у штрафному майданчику у ворота білоцерківців був призначений пенальті. Втім, воротар гостей відбив одинадцятиметровий від Олександра Поліщука. Наступний неприємний для нас момент стався вже в середині другого тайму. «Вересівець» Арсен Манасян вдарив не м’яч, а суперника, за що був вилучений. Втім, як це не дивно, у меншості рівняни змогли відігратися. Гол забив Сергій Дячук. До нічиєї наша команда недотягнула якусь хвилину-другу, пропустивши вже у доданий час. Отож, незважаючи на усі зміни, як і у попередніх домашніх матчах, «Верес» програв, цього разу — 1:2. — Що б я зараз вам не сказав, усе це буде порожня балачка, — не чекаючи запитань журналістів, повідомив головний тренер «Вереса» Андрій Ковтун. — Колектив, перед яким стоять завдання, не має права втрачати очки. Це була одна з найгірших ігор цієї команди у плані думки. Коли емоції беруть верх над думкою, нічого не вийде. Хочу лише попросити вибачення у вболівальників. На матчі у ложі почесних гостей у компанії з футбольним коментатором Ігорем Цигаником був помічений голова правління страхової компанії «Княжа», президент ФК «Львів» Юрій Кіндзерський. Голу, забитому рівнянами, він щиро радів. Після гри був небагатослівним, мовляв, допомагатиме команді у Рівному Західна дирекція компанії, і це саме її ініціатива — підтримати футбол у рідному місті. Більше часу пресі приділив директор цієї самої Західної дирекції УСК «Княжа» Ігор Сидорчук: — З ініціативою підтримувати «Верес» ми вийшли на нашого іноземного інвестора і отримали позитивне рішення. Західна дирекція буде основним спонсором команди. На жаль, сьогодні не вдалося здобути перемогу, хоча радує, що багато вболівальників прийшло на матч. Судячи з усього, далося взнаки хвилювання, до того ж команда перебуває на стадії формування. Також п.Сидорчук підтвердив, що завдання перед «Вересом» стоїть — вихід до першої ліги. При цьому нагадав, що «Княжа» ще 4-5 років тому зверталася з пропозицією до керівництва міста про підтримку «Вереса», але отримала відмову. Також він роз’яснив, що футбольний клуб «Львів», який нині грає у першій лізі, підтримує головна компанія, а «Верес» — лише Західна дирекція. А ось про домовленості з міською владою щодо стадіону, прилеглої території і т.п. Ігор Сидорчук не розповів нічого. Мовляв, переговори все ще тривають. Футбольне протистояння західного та центрального офісів компанії «Княжа» варто очікувати найближчої п’ятниці. «Верес» прийматиме дублерів ФК «Львів». Початок гри о 16.00. Р.S. Активне інформування у ЗМІ зібрало у матчі «Верес» — «Рось», згідно з суддівським протоколом, три з половиною тисячі глядачів. Судячи з усього, про зміни у «Вересі» знали усі, крім керівництва стадіону «Авангард». Працювала лише одна каса, в якій не завжди була здача, як результат, вишикувалася багатометрова давно не бачена черга за квитками. Деякі вболівальники змогли потрапити на стадіон лише в середині першого тайму. Аналогічна ситуація спостерігалася біля єдиного на стадіоні туалету для глядачів. Отож до нових завдань виявилися неготовими не лише футболісти.