Нові послуги та якісне обслуговування очікують рівнян у ПриватБанку в 2019 році

1087 0

Ми у соцмережах:

Юрій Войтенко

Кожний новий рік ми сприймаємо як початок здійснення найзаповітнішого. Звичайно, серед пріоритетів — бути фінансово успішним. Про завдання та нові банківські послуги, які дозволять клієнтам здійснити свої мрії, зробити кроки назустріч власному фінансовому благополуччю, ми дізнались у директора найбільшої банківської установи Рівненщини, лідера фінансового ринку України, директора Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрія Войтенка.

— Юрію Олексійовичу, цей рік став другим роком після зміни статусу ПриватБанку як державного. Крім цього, вже минуло 25 років, як банк почав свою роботу на Рівненщині. Як змінилась робота у банку — з чого починається 2019 рік?

— За останні два роки в статусі банку з державною власністю ПриватБанк є одним з провідних драйверів позитивних змін розвитку банківського сектора. Програма трансформації ПриватБанку забезпечує зміцнення позицій на ринку сучасних банківських послуг і стабільно прибуткову роботу банку. ПриватБанк має найбільш високу серед державних банків рентабельність капіталу на рівні 31%, підтримуючи позитивну тенденцію зростання прибутковості банківського сектора України.

Ці 25 років для нас — це шлях розвитку, рух тільки вперед і щоденна праця на благо наших клієнтів. Після націоналізації банку наша діяльність не тільки ні на мить не припинилася, а навпаки — ми відкрили для себе нові можливості реалізації проектів, значно зросла наша клієнтська база, до нас приєдналося ще більше потужних клієнтів.

— Які пріоритети розвитку вбачаєте у новому році, в чому полягає ваша місія?

— Наша місія полягає в чотирьох основних аспектах. По-перше, надавати фінансові послуги найвищої якості нашим клієнтам. По-друге, допомагати розвиватися економіці країни. І це насправді не просто слова, адже ми є найбільшим банком в Україні, від якого залежить економічна ситуація. Третя місія — зростання бізнесу — це ще один напрям, в якому ми працюємо. Нам вдалося збільшити свою продуктову лінійку з кредитів, і тепер ПриватБанк активно кредитує юридичних осіб, зокрема і аграріїв. Четверта складова нашої місії — здійснювати мрії. Адже ми допомагаємо нашим клієнтам формувати власні мрії, а потім допомагаємо втілювати їх у життя.

Основне стратегічне завдання у новому році ми вбачаємо в переведенні клієнтів на дистанційне обслуговування. Для цього під час обслуговування у відділеннях наші спеціалісти допомагають клієнтам здійснювати банківські операції самостійно. Завдяки розгалуженій системі банкоматів і терміналів самообслуговування, а також маючи найкращий онлайн-банкінг у країні — Інтернет-банк Приват24, наші банківські послуги можна отримувати цілодобово онлайн у режимі 24/7/365 у будь-якій точці світу. Крім цього, банк залишається провайдером світових інноваційних технологій. Саме ПриватБанк першим в Україні забезпечив можливість оплати через смартфон Apple Pay та Google Pay.

— Зупинимось на мріях. Якими продуктами ПриватБанку ви найбільше пишаєтеся? Чим може порадувати ПриватБанк напередодні святкових днів?

— Насправді я пишаюся усіма проектами, які нам вдалося втілити в життя. Але хотів би виокремити кілька з них. Зокрема, картка «Універсальна», яка дає можливість користуватися як власними грошима на картці, так і отримати кредит, використовуючи кошти банку, що актуально в передсвятковий період. Наявність картки дозволить придбати подарунки для рідних і близьких завдяки послузі «Оплата частинами». Це унікальний банківський сервіс для здійснення дорогих покупок у розстрочку. Його зручність полягає в тому, що ціна товару ділиться на кілька рівних частин, які щомісяця вносяться на банківську картку. Загальна кількість партнерів програми на Рівненщині перевищує 240 магазинів. Перелік магазинів постійно доповнюється новими точками з подарунками на будь-який смак.

Ще одну з мрій можна здійснити завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами. Клієнти мають змогу придбати авто, які продаються зі значними передноворічними знижками, в кредит. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault, Mitsubishi — відтепер навіть найвибагливіші клієнти ПриватБанку можуть обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних. Щомісяця збільшується модельний ряд автомобілів, які можна придбати за привабливими відсотками.

ПриватБанк розширює програму іпотечного кредитування. Тепер у кредит можна придбати не тільки нерухомість у межах Рівного, але й квартири, приватні будинки та котеджі у передмісті обласного центру. Географія сіл постійно розширюється. Омріяне житло можна придбати в селах Шпанів, Великий та Малий Олексин, Бармаки, Городок, Біла Криниця, Корнин, Вересневе, Квасилів, Обарів, Велика Омеляна, Ясининичі та інших приміських житлових масивах. Більш детальну інформацію завжди можна отримати у фахівців у відділенні ПриватБанку.

— ПриватБанк багато працює для підтримки бізнесу та створення нових робочих місць. Як це вам вдається?

— Наш проект — «Країна успішного бізнесу» (КУБ) спрямований на те, щоб відновити економіку країни шляхом фінансування розвитку малого та середнього бізнесу. Ми активно співпрацюємо з органами місцевої влади та ініціюємо низку проектів, спрямованих на полегшення кредитних умов. Приємно, що цьогоріч 11 підприємців — наших клієнтів отримали компенсацію з кредитів. Сподіваємося, що наступного року ще більше підприємців отримають компенсації завдяки тому, що бюджет на цей проект буде збільшено. Також з вересня ставку кредитування для нових кредитів за програмою «КУБ» знижено з 2% до 1,8% на місяць від початкової суми кредиту. У четвертому кварталі ПриватБанк на Рівненщині уже профінансував за програмою «КУБ» понад 300 проектів малого бізнесу. Фінансова підтримка розвитку бізнесу в рамках діючих проектів становить близько 90 млн грн, а загальний обсяг фінансування підприємців України — 6,5 млрд грн.

Серед наших головних досягнень — комплексна підтримка сільськогосподарських виробників. У 2018 році українські аграрії придбали за допомогою ПриватБанку вітчизняної агротехніки на 1,5 млрд грн. Загалом цього року за п’ятьма державними програмами компенсацій для аграріїв банк подав реєстрів на державні компенсації вже на понад 400 млн грн, що у 5 разів перевищує суму минулого року.

— Ваша діяльність на Рівненщині та й в Україні в цілому має соціальну складову. Розкажіть детальніше про соціальну роботу ПриватБанку.

— У ПриватБанку успішно працює благодійний фонд «Допомагати просто», який створено сім років тому. Можна сказати, що на повну потужність наш фонд запрацював після націоналізації банку. Благодійниками нашого фонду є клієнти ПриватБанку, які погоджуються пожертвувати частину своїх коштів для допомоги іншим. Так, минулого року було зібрано близько 42 мільйонів гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто» на Рівненщині реалізував 4 проекти на суму понад 1,2 млн грн, завдяки яким медичні заклади області отримали надсучасне обладнання. Зокрема, серед останніх проектів у рамках програми «Звичайне диво» в грудні для потреб відділення патології новонароджених та приймального відділення Рівненської обласної дитячої лікарні придбали інфузійно-шприцевий насос та пульсоксиметр.

На жаль, хвороби не зважають на дату в календарі. Але ми хочемо, щоб Дід Мороз прийшов до всіх без винятку дітей. Тому ПриватБанк разом із партнером Mastercard вже вдруге організовують новорічну казку для малечі. Першого січня у кожну обласну дитячу лікарню України, в тому числі і в Рівному, прийдуть помічники Діда Мороза з подарунками та гарним настроєм для дітей.

Долучитися до акції «Звичайне диво» й розпочати новий рік із добрих справ може кожен клієнт ПриватБанку. Усе, що потрібно, — зареєструватися на сайті банку та розраховуватися карткою в магазинах, кафе та інших закладах. Після кожної купівлі з картки ПриватБанку списуватиметься ще одна гривня окремою транзакцією: якщо ви витратили 10 грн, то з картки спишеться 11 грн. А після завершення акції всі благодійники отримають звіт і зворушливі фото щасливих дітей.

На завершення хочу побажати здійснення у новому році найзаповітніших мрій! Ми сприятимемо цьому! Дякуємо за підтримку в період становлення та розвитку. Ми разом пройшли нелегкі часи змін та далі впевнено продовжимо шлях до успіху! Щиро вітаю з Новим роком і Різдвом! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також