Новини з фронту: солдати з Дубна відвоювали у росіян село

6827 1

Село Шуми Донецької області та дачний масив відійшли під контроль Збройних сил України.

Як повідомляє Ксеня Галицька у блозі «Знай більше», бої за понад 10 квадратних кілометрів «сірої зони» тривали вісім днів.

У роті глибинної розвідки воює відомий дубенчанин Володимир Панкевич, який і розповів деталі операції:

-10 серпня отримали наказ звільнити село Шуми, яке знаходиться під Горлівкою. Працювали разом з 24 ОМБР. Вони втратили одного бійця. Ми також ледь не втратили трьох людей, коли пройшли в глиб окупованого села. Хтось зачепив розтяжку МОН 50. Це міна направленої дії. Від неї шансів вижити немає. Врятувало те, що давно поставлена і не спрацював запал, можливо заржавів. Ми знешкодили ще пару мін і зайняли кругову оборону, почали закопуватись. Основним завданням було зайти в глиб та виявити місця дислокації противника, провести піхоту та зайняти нові позиції. Ворог поніс великі втрати та відступив в передмісті Горлівки.

Протягом двох місяців Володимира Панкевича тричі нагороди: медалями «За взірцевість у військовій службі», «За звитягу та вірність» та значком від розвідки.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • сиделец 07:58, 26.08.2018

    ЧЁ ЗА НАХ.... _-Согласно постановлению Изюмского горрайонного суда Харьковской области, волонтера и активиста из Ровенской области, 31-летнего Владимира Панкевича приговорили к четырем годам лишения свободы. В решении от 10 мая 2016 года речь идет о мере наказания по ч.1 ст.263 УК Украины за незаконное хранение оружия военнослужащего-добровольца 24-го отдельного штурмового батальона «Айдар».

Залиште вiдповiдь

Читайте також