Новорічна ялинка: штучна, але «максимально натурального вигляду»

766 0

Ми у соцмережах:

Фотозону у вигляді LED-подарунка ще у вівторок розмістили на майдані Короленка

Уперше головну новорічну ялинку в Рівне привезуть не з лісу, а з магазину. На штучну ялинку разом з оздобленням з міського бюджету витратили 3 мільйони гривень. «Епіцентр», який виграв тендер, має привезти все в Рівне вже до 1 грудня.

В умовах тендера вказано, що постачальник має надати: ялинку висотою 18 метрів, огорожу, 3D-гірлянду, іграшки на ялинку, сани з оленями, арку з ангелами, ангела із сурмою, ангела з трубою, світлодіодних коника, сім’ю ведмедів, оленів, сніговика, а також світлодіодні прикраси та стовпи.

Вартість 3D-гірлянди — 700 тисяч гривень, кульки різнокольорові різного діаметра — 80 тисяч гривень, маківка у вигляді кульбаби на верхівку ялинки — майже 30 тисяч гривень. Сама ж ялинка коштуватиме місту майже 1 мільйон гривень.

Олексій Юхименко, директор «Міськсвітла», яке є замовником робіт:

— Постачальник «Епіцентр і К» сам монтуватиме ялинку на майдані Незалежності на тому ж місці, де ми завжди ставимо новорічне дерево. А ось вже після свят ми самі її будемо демонтовувати. Вимога була, щоб ялинка мала максимально натуральний вигляд. До 12 грудня ялинка вже має стояти на майдані. Будуть облаштовані й нові фотозони.

А тим часом на майдані Короленка ТРЦ «Злата плаза» розпочав монтаж традиційної штучної новорічної ялинки — до вихідних роботи планують завершити.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також