Новоспечених депутатів Рівного вчили правильно голосувати, а вони змінили мелодію

2113 0

Ми у соцмережах:

фото: Павло Алексєвич

Апарат ради тренує новообраних рівненських депутатів.

 Про це написав міський депутат Павло Алексєвич у своєму Facebook:

- Нам давали настанови та вчили натискати на кнопку. Виявляється, що найкраще спрацьовує якщо тиснути на 6-7 секунді. Також можна змінити свою думку та переголосувати якщо ще не збіг час.

А після нетривалої консультації з’ясували що і мелодію можна змінити! Мелодію! Ту, яка у вас усіх в головах вже багато років! Виявляється там на вибір щось біля 24 варіантів є. Тому в новому епізоді буде новий «саундтрек».

Коротко обговорили декілька реформ. Наприклад, є різне бачення щодо виділення матеріальної допомоги на лікування. Погодились, що це питання треба вирішувати системно. Одна із опцій: проаналізувати яку суму виділяють щорічно та видавати одноразово цю суму на перевірений благодійний фонд. Якщо маєте експертну думку по цьому питанню - напишіть мені.

Ще була чудова пропозиція відмовитись від паперового документообігу та перейти на планшети. Але зараз не зрозуміло де ці планшети візьмуться. Дуже не хотілось би купувати за кошти платників податків. З іншої сторони - не кожен депутат може собі дозволити купувати планшет самостійно. Гадаю, як мінімум, варто оцінити скільки грошей та часу витрачається щорічно на підготовку та друк паперових документів. Тоді легше буде прийняти рішення.

Найцікавіше було під час обговорення розсадки. На час епідемії столи стоять окремо (тому складно всім депутатам із фракції сісти гуртом). Це було першим тестом, чи можуть всі фракції знайти консенсус. Змогли. Можливо, зараз не модно дякувати минулій владі, але Сергій Паладійчук виступив координатором цього процесу та наче всі фракції лишились незадоволені однаково.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також