Обленерго вперше змусили заплатити за неякісні послуги

1191 0

Ми у соцмережах:

Обленерго вперше змусили заплатити за неякісні послуги

Вперше в Україні тисяча споживачів отримали компенсацію від обленерго за недотримання стандартів якості електропостачання.

Про це повідомляє прес-служба Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, пише «Економічна правда».

Нацкомісія повідомляє, що вперше в Україні 913 споживачів отримали у 2017 році компенсацію за неякісні послуги з електропостачання на загальну суму 116,95 тис. грн від восьми обленерго.

З них 90% компенсацій надано ПАТ "Одесаобленерго" та ПрАТ "Київобленерго".

Так, 428 споживачів "Одесаобленерго" минулого року отримали 67,8 тисяч гривень компенсації, а 380 споживачам "Київобленерго" компенсували 38,1 тисяч гривень.

"У 2017 році повинні були отримати компенсації майже 120 тисяч споживачів. Це може свідчити про невиконання компаніями вимог «Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання» або надання недостовірної інформації у формах звітності", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, питання щодо компенсацій ще 120 тис. споживачам буде вирішено після перевірок Нацкомісії.

"Враховуючи зазначене, регулятор у 2018 році при здійсненні перевірок обленерго особливу увагу приділятиме виконанню компаніями вимог «Порядку щодо надання компенсацій споживачам». У разі підтвердження порушень компанії зобов’яжуть надати споживачам компенсації у подвійному розмірі", - повідомляє прес-служба.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також