![«Обнова» у Рівному уже не нова. Вандали постаралися](/img/650/obnova-u-rivnomu-uzhe-ne-nova-vandali-postaralisya_20211124_7720.jpg)
Цього тижня на будівлі сесійної зали міськради по вул. Поштовій,2, утворилася діра - аж видно товщину матеріалу, яким утеплювали стіну.
Поруч з будівлею, яку рівняни звично називають "Обновою", розташована популярна міська парковка. Користуються нею усі рівняни, а не лише міські депутати та чиновники, що приїжджають сюди у справах. Вочевидь, так пошкодити стіну можна тільки автомобілем. Втім, винуватця навряд чи вдасться відшукати - відеоспостереження за парковкою не ведеться.