Обрали директорку Мізоцької школи

554 0

Ми у соцмережах:

Обрали директорку Мізоцької школи

На посаду директорки комунального закладу "Мізоцька спеціальна школа І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради претендували чотири кандидатки – Рада Козак, Оксана Киричук, Світлана Прокопчук та Валентина Ткачук.

Відбулося друге засідання конкурсної комісії. На ньому кандидати на посаду мали б проходити конкурсний відбір, однак дві претендентки – Оксана Киричук та Світлана Прокопчук - не з’явилися на конкурс, а Рада Козак в ході засідання відмовилася від участі у конкурсі та написала відповідну заяву.

Лише одна кандидатка – Валентина Ткачук шляхом письмового тестування проходила перевірку на знання у сфері загальної середньої освіти та вирішувала ситуаційне завдання. Після цього вона презентувала своє бачення розвитку закладу.

За результатами оцінювання членів комісії Валентина Ткачук набрала 11 балів.

Нагадаємо, що відповідно до критеріїв оцінювання, найвища кількість балів за тестування – 3 бали, за вирішення ситуаційного завдання – 2 бали, а також за презентацію перспективного плану - 1 бал від одного члена комісії.

Голова конкурсної комісії Світлана Богатирчук-Кривко запропонувала визначити Валентину Ткачук переможцем конкурсу. Таке рішення підтримали всі члени комісії одноголосно та рекомендували голові обласної ради підписати з нею контракт, повідомляє пресслужба обласної ради.

До слова, саме Валентина Ткачук очолювала Мізоцьку школу останні два роки.

 

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також