ОБСЄ проводить у Рівному семінар з прав і свобод для військовиків

529 0

Ми у соцмережах:

ОБСЄ проводить у Рівному семінар з прав і свобод для військовиків

Дводенний регіональний семінар ОБСЄ з прав і свобод військовослужбовців та інших ключових напрямів демократичного контролю над Збройними Силами України розпочався сьогодні у Рівному.

Світлина від Прес-служба Оперативного Командування Захід.

Цей захід організований Координатором проєктів ОБСЄ в Україні спільно із Міністерством оборони України. У його роботі беруть участь представники ОБСЄ в Україні, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, оперативного командування «Захід» та громадських організацій.

Світлина від Прес-служба Оперативного Командування Захід.

Як зазначив менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий, метою семінару є підвищення обізнаності офіцерів з прав і свобод військовослужбовців, рівності прав і можливостей жінок і чоловіків у війську, взаємодії Збройних Сил з громадянським суспільством, а також демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України.
Упродовж двох днів семінару будуть розглянуті питання співпраці військових із громадськістю, алгоритми ефективної комунікації зі ЗМІ, а також сутність і зміст гендерної політики в секторі безпеки та оборони.

Це вже не перший такий захід. Подібні тематичні семінари було проведено в Одесі, Львові, Києві та Дніпрі. Вони дають можливість поглибити знання військовослужбовців різних регіонів України з ключових питань демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, а унікальність цього проєкту полягає в тому, що до проведення семінару залучаються не лише експерти ОБСЄ, а й ряд військовослужбовців, які представляють різні напрями діяльності українського війська, повідомляє пресслужба ОК "Захід". 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також