Очистять Басів Кут — і приступлять до пляжу

1428 0

Ми у соцмережах:

Очистять Басів Кут — і приступлять до пляжу

Басівкутський пляж до купального сезону готовий: його засипали новим піском, пофарбували «грибочки» та лавки, встановили нові шлагбауми. Щоправда, в самому озері купатимуться хіба що сміливці, адже водойму так і не почистили. Коли це зроблять, збираються реконструювати й місце літнього відпочинку рівнян.

Ігор Романчук, начальник тресту зеленого господарства Рівного:

— На пляж завезли три великі машини чистого, без каміння піску. Проте, напевно, потрібно буде підвезти ще, бо його швидко змиває рясними зливами. Я зустрічався з місцевими підприємцями, щоб обговорити, як має виглядати місце відпочинку рівнян. Адже ми отримали «в спадок» старий об’єкт, який давно потребує реконструкції. Наприклад, виникає питання: чому рятівна вишка розташована на стороні, протилежній від пляжу? Більшість «грибків» і лавок потребують заміни. Потрібно, щоб хтось наглядав за пляжем, адже поставили минулого року попереджувальні таблички із закликом не смітити та іншими. То відпочивальники просто ці таблички спалили, щоб посмажити шашлики. Ми поставили нові шлагбауми, та чи вбереже це від тих рівнян, які торік поламали такі ж шлагбауми, бо звикли в’їжджати прямісінько на пляж на власних авто? Своє бачення щодо облаштування пляжу у вигляді пропозицій я вже подав міському голові.

Що стосується результатів проб, взятих з Басівкутського озера, то їх ще немає. Відповідне дослідження поки не робили. Проте не думаю, що там щось суттєво змінилося.

Ми також поцікавилися у п.Ігоря, чи є аналогічна водойма і місце відпочинку у Квасилові і чи будуть готувати його до пляжного сезону у зв’язку з тим, що тепер це — частина рівненської громади.

Так, у Квасилові є імпровізоване місце відпочинку поблизу джерела, — розповів Ігор Романчук. — Колись ентузіасти облаштували там волейбольне поле, лавки. Є там і дитячі конструкції. Ми оглянули його — більшість того, що побачили, потребує списання і заміни. Проте слід врахувати, що коштів на благоустрій цієї зони відпочинку в бюджеті Рівного передбачено не було у зв’язку з тим, що коли їх розподіляли, то Квасилів ще не входив до територіальної громади.

До слова, Здолбунівська міська рада повідомила, що вже приступили до підготовки пляжів та гідропарку до літнього сезону: обстежують дно водойм, завозять пісок, косять траву, очищають зливну канаву.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також