ОДЕК — «бронзовий» призер чемпіонату України

749 0

Футбольний клуб «Одек» всьоме здобув бронзові медалі чемпіонату України з футболу серед аматорів. Саме стільки разів майже за двадцятирічну історію команди, оржівці зупинялися за крок до вирішального матчу за «золото».

Півфінальна гра ФК «Вікторія» ОДЕК проходила на Сумщині. Гості на початку гри були активніші і першими відкрили рахунок. Проте оржівці зуміли вирівняти гру і всередині першого тайму зрівняли рахунок. У подальшому гра проходила на рівних. Однак на 95-й хвилині матчу арбітр призначив штрафний у бік воріт ОДЕКа. Він і визначив долю зустрічі. Прямий влучний удар вдався гравцю «Вікторії» і приніс перемогу команді із Сумщини — 2:1.

Детальніше про перебіг матчу дивіться у сюжеті ТРК «Ритм».