«ОДЕК» виграє Кубок

1730 0

Оржівський «ОДЕК» довів, що його лідерство у чемпіонаті області з футболу не є випадковим. У фіналі Кубка області оржівці переграли свого найближчого переслідувача у чемпіонаті сарненський «Маяк» — 3:0. Усі три голи підопічні Григорія Шаламая провели у другому таймі, відзначились Роман Волох, Андрій Давидюк та Сергій Приймак.

Оржівський «ОДЕК» довів, що його лідерство у чемпіонаті області з футболу не є випадковим. У фіналі Кубка області оржівці переграли свого найближчого переслідувача у чемпіонаті сарненський «Маяк» — 3:0. Усі три голи підопічні Григорія Шаламая провели у другому таймі, відзначились Роман Волох, Андрій Давидюк та Сергій Приймак. — Результат закономірний, — вважає п.Шаламай. — Ми протягом матчу контролювали гру. До перерви було важко, проте після відпочинку, зроблені мною заміни дали результат. Тепер чемпіонат області залишається довести до кінця і вийти до фіналу аматорського Кубка України. — Матч вийшов хороший, — говорить головний тренер «Маяка» Микола Клевака. — «ОДЕК» першим забив і переміг. Команда в Оржеві хороша. Усе було добре, свято вдалося. — Перемога «ОДЕКа» заслужена, — вважає голова обласної федерації футболу Володимир Поліщук. — Ті заміни, які провів Григорій Шаламай, привели до збільшення темпу гри, а відтак до переваги, яка втілилась у голи.