«ОДЕК» виграє вдруге

2123 0

Оржівський «ОДЕК» вдруге виграв Кубок пам’яті Завадського з футболу. Цього разу турнір, в якому змагалося по дві найсильніші аматорські команди Рівенщини та Волині, проходив у селі Голоби під Ковелем. У першому півфіналі здолбунівський «Волинь-Цемент» легко обіграв луцьку команду ЛДТУ — 4:0.

Оржівський «ОДЕК» вдруге виграв Кубок пам’яті Завадського з футболу. Цього разу турнір, в якому змагалося по дві найсильніші аматорські команди Рівенщини та Волині, проходив у селі Голоби під Ковелем. У першому півфіналі здолбунівський «Волинь-Цемент» легко обіграв луцьку команду ЛДТУ — 4:0. Двобій чемпіонів «ОДЕК» — ФК «Ковель» проходив за незначної переваги оржівців, проте завершився унічию — 1:1. У серії післяматчевих пенальті наша команда була сильнішою — 3:1. Отож знову рівенський фінал: «ОДЕК» — «Волинь-Цемент». Вже на початку гри здолбунівець Вяткін відкрив рахунок. Проте наприкінці першого тайму Гвоздь забив м’яч у відповідь. Вирішив долю гри гол забитий все тим же Сергієм Гвоздем у другому таймі, отож — 2:1. Паралельно пройшли змагання серед інвалідів. Серед спортсменів з ураженням слуху перемогли рівняни, а серед інвалідів ДЦП — лучани.