«ОДЕК» виграв турнір Завадського

2395 0

Вже вп’яте у Клевані відбувався турнір з футболу пам’яті Віктора Завадського. Цього разу змагалося шість команд, представники Рівненщини — «ОДЕК» (Оржів), «Маяк» (Сарни), «Славія» (Рівне) та «Хімік» (Рівне), а також клуби з Волині — «Хороший смак» та «Вотранс». У підсумку перше місце розіграли переможець Меморіалу Шморгуна «Славія» та діючий чемпіон області «ОДЕК». Після не надто впевненого виступу на Меморіалі Шморгуна на трав’яному полі у Клевані оржівці здобули перемогу — 2:0. Третє місце у «Хіміка», який обіграв «Маяк» — 1:0.

Вже вп’яте у Клевані відбувався турнір з футболу пам’яті Віктора Завадського. Цього разу змагалося шість команд, представники Рівненщини — «ОДЕК» (Оржів), «Маяк» (Сарни), «Славія» (Рівне) та «Хімік» (Рівне), а також клуби з Волині — «Хороший смак» та «Вотранс». У підсумку перше місце розіграли переможець Меморіалу Шморгуна «Славія» та діючий чемпіон області «ОДЕК». Після не надто впевненого виступу на Меморіалі Шморгуна на трав’яному полі у Клевані оржівці здобули перемогу — 2:0. Третє місце у «Хіміка», який обіграв «Маяк» — 1:0. Також паралельно відбулися змагання серед інвалідів. У змаганні інвалідів ДЦП і серед дорослих, і серед дітей перемогли рівняни. А от серед спортсменів з вадами слуху серед дорослих сильнішими були лучани, а серед дітей теж рівняни. Турнір Завадського став заключним етапом підготовки провідних аматорських клубів Рівненщини до сезону. Вже найближчої неділі з ігор 1/16 розпочнуться поєдинки Кубка області, причому, на радість представників обласної федерації, кубкова сітка повністю заповнена, тобто заявилося 32 колективи. У майбутній чемпіонат федерація теж дивиться з оптимізмом. — У першій лізі підтвердило свою участь 12 команд, обмін між лігами відбувся за спортивним принципом, — розповідає голова обласної федерації футболу Володимир Поліщук. — Команди, які вилетіли, замінять «Амако» (Гоща) та «Варіант» (Кузнецовськ). Стільки ж команд очікуємо і у другій лізі. Буде чимало нових облич. При цьому доводиться констатувати — зникли «Спартак» (Дубно), ФК «Квасилів», «Олімп» (Сарни), а також під питанням рівненський «Високовольтник».