«ОДЕК» зупинив «Локомотив» у фіналі Кубків

1742 0

Кубок обласної федерації з футболу та «Кубок губернатора» розіграли на День незалежності оржівський «ОДЕК» та здолбунівський «Локомотив». На «Авангарді» минулорічний чемпіон області та володар кубка протистояв минулорічному срібному призеру при шаленій підтримці армії вболівальників з обох боків.

«ОДЕК» (Оржів) — «Локомотив» (Здолбунів) — 3:2.
24 серпня. Стадіон «Авангард».

Кубок обласної федерації з футболу та «Кубок губернатора» розіграли на День незалежності оржівський «ОДЕК» та здолбунівський «Локомотив». На «Авангарді» минулорічний чемпіон області та володар кубка протистояв минулорічному срібному призеру при шаленій підтримці армії вболівальників з обох боків. Гра вийшла цікавою та безкомпромісною — в першому таймі перевага була на боці залізничників, які мали декілька реальних можливостей відкрити рахунок. Друга половина зустрічі була багатшою на голи. Спочатку Паршиков та Коротков втілили перевагу оржівців у два м’ячі. За кілька хвилин граючий тренер «Локомотива» Олександр Довгалець рахунок скоротив, проте Бондаренко знову збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Гравець «Локомотива» Юрій Баховський точним ударом наприкінці матчу зробив рахунок 3:2, але на більше здолбунівчанам часу вже не вистачило. Вдруге кубок області їде до Оржева.