![Одна з інфікованих COVID-19 жительок області - з військового містечка](/img/650/odna-z-infikovanikh-covid19-zhitelok-oblasti-z-viy20200408_5750.jpg)
У селі Дуби Рівненського району в жительки виявили коронавірус. Вона із сім’єю проживає у військовому містечку.
Інформацію підтвердив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:
– Справді, проживає з чоловіком і двома дітьми в Дубах, там дислокується військова частина, це триповерхова будівля. За інформацією голови РДА, продезінфіковано приміщення, під’їзди, магазин. Проінформовано керівника в/ч. Там дислокується близько 200 військовиків. Всі заходи було проведено. По Дубах у нас порядок по профілактиці.