Офіцерів покликали на полігон

871 0

Ми у соцмережах:

Офіцерів покликали на полігон

На Рівненському полігоні офіцери підрозділів територіальної оборони вдосконалюють свої навички.

В оперативному командуванні «Захід», на базі Рівненського загальновійськового полігону, тривають збори з керівним складом бригад та батальйонів територіальної оборони. До зборів залучено майже 200 військовослужбовців.

Керівний склад підрозділів територіальної оборони удосконалить вміння та практичні навички щодо підготовки і ведення бойових дій в особливих умовах (у місті, вночі, у гірській, лісистій місцевості) з урахуванням досвіду ведення бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних силі в Луганській та Донецький областях.

За методикою британських інструкторів операції «ОРБІТАЛ» керівний склад підрозділів територіальної оборони буде навчатися орієнтуванню на місцевості, надавати медичну допомогу, оборонятися в різних тактичних ситуаціях.

Кінцевим результатом навчань буде командно штабне тренування, під час якого офіцери бригад та батальйонів територіальної оборони на практиці закріплять отриманні навички, повідомляє начальник прес-служби управління оперативного командування«Захід» полковник Анатолій Прошин. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також