Окрім котеджів, рівненська поліція хоче ще й базу на Київській

1610 0

Ми у соцмережах:

Окрім котеджів, рівненська поліція хоче ще й базу на Київській

Поблизу урочища Сосонки на вулиці Київській в користуванні правоохоронців перебуває майже 10 гектарів землі, яка колись призначалася для розміщення кінного підрозділу поліції. Тепер на цих гектарах хочуть збудувати 25 котеджів для поліцейських. Але це ще не всі плани поліцейських на вулицю Київську.

Головне управління поліції Рівненщини звернулося до міської ради з проханням виділити 33 сотки землі на вулиці Київській — поряд з тими гектарами, на яких планують збудувати котеджі. Бо хочуть тут збудувати тренувальну базу.

Мар’ян Года, голова земельної комісії міськради:

— Мотивацію поліцейських я розумію. Адже після того, як міська рада виділила землю для СБУ під зведення багатоповерхівки, то одразу звернулися прокуратура та поліція. Ніби у проханні поліції немає нічого дивного, бо їхній представник довго переконував депутатів, що ця земля буде використана винятково під будівництво бази з оздоровлення та тренування поліцейських. Однак земельна ділянка знаходиться у рекреаційній зоні, відповідно, її можна забудовувати не більш ніж на 5%. Особисто у мене є відчуття, що під якимось приводом у міста хочуть отримати землю для якоїсь схеми. Наша комісія рекомендуватиме сесії відмовити поліції в їхньому проханні.

Василь Зелінський, заступник начальника ГУ НП у Рівненській області:

— Справа у тому, що постійно посилюються вимоги до тренувань. Службові собаки мають проходити вишкіл на спеціальному полігоні, який повинен відповідати стандартам. Рядовому складу поліції потрібна хороша база для тренувань. Якщо земельна ділянка рахуватиметься за нашим управлінням, то ми розробимо усю необхідну технічну документацію.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також