Олег Омельчук виграв етап Кубка світу

1492 0

Рівенський стрілець Олег Омельчук повернувся з двох етапів Кубка світу з кульової стрільби, які проходили в Австралії й Таїланді. І якщо на «зеленому» континенті рівнянин показав посередні результати, то в Бангкоку наш земляк виборов «золото».

Рівенський стрілець Олег Омельчук повернувся з двох етапів Кубка світу з кульової стрільби, які проходили в Австралії й Таїланді. І якщо на «зеленому» континенті рівнянин показав посередні результати, то в Бангкоку наш земляк виборов «золото». — Перше місце я здобув у вправі МП-6, тобто у стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м. У моїй кар’єрі поки що це найвагоміший успіх, — ділиться радістю Олег. Також на етапах Кубка світу виступала інша рівенська спортсменка Оксана Камінська, втім, вона до числа призерів не увійшла. Нині Олег Омельчук готується до Літніх спортивних ігор України. Головним же його стартом цього сезону буде чемпіонат Європи.