Олександр Фацевич: «Навчання перед виборами показали злагодженість у діях сил системи МВС»

1373 0

Ми у соцмережах:

 Олександр Фацевич: «Навчання перед виборами показали злагодженість у діях сил системи МВС»

Про це заступник голови Національної поліції України повідомив сьогодні за результатами проведених тактико-спеціальних навчань у Рівненській області. У цих навчаннях взяли участь представники всіх підрозділів системи МВС.


Як зазначив Олександр Фацевич, відпрацювання тактики дій і оперативності реагування на ті чи інші повідомлення, необхідні для того, аби особовий склад чітко розумів свої завдання і їх професійно виконував, зокрема під час виборчого процесу.
- Ми досягли очікуваного результату, навчання показали якісне виконання завдань та злагодженість дій не лише поліцейських підрозділів, а й належний рівень взаємодії з колегами із органів системи МВС, — підсумував за результатами практичних відпрацювань заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич. —  Допущені недоліки детально аналізуватимуться для врахування у службовій діяльності та забезпечення проведення безпечних та демократичних позачергових парламентських виборів.
Учасники навчань відпрацьовували алгоритм дій у забезпеченні публічної безпеки та порядку під час завезення (вивезення) виборчої документації до дільничних виборчих комісій, узяття їх під охорону, а також взаємодію підрозділів МВС у випадку позаштатних чи надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях. Завдання передбачали також удосконалення навиків у разі блокування транспортних комунікації, замінування, виникнення задимлення та пожежі,  організації громадянами акцій протесту тощо.
Крім того, на рівненському загальновійськовому полігоні відбулися практичні заняття зі стрільби, метання ручної осколочної гранати, а також показові виступи «Бій на пересічній місцевості з використанням БТР-80» та «Бій у місті з використанням Варти» за участю працівників КОРД ГУНП в Рівненській області.
На завершення заступник голови Нацполіції наголосив особовому складу поліцейських підрозділів на чіткому та безумовному дотриманні законодавства під час усієї виборчої кампанії, на незалежності поліції від рішень, заяв чи позицій політичних партій та забезпеченні захисту прав і свобод людини незалежно від політичних переконань та партійної належності.
Нагадаємо, сьогодні, 26 червня, на базі тренінгового центру ГУНП та військового полігону тривали спільні навчання поліцейських із усіх областей, військовослужбовців Нацгвардії та працівників ГУ ДСНС в Рівненській області.
Відділ комунікації поліції Рівненської області


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також