Олександр Ковальчук повідомив, куди у Рівному можна звернутись постраждалим від домашнього насильства

548 0

Ми у соцмережах:

Олександр Ковальчук повідомив, куди у Рівному можна звернутись постраждалим від домашнього насильства

У грудні цього року у Рівному офіційно відкрили Відділення консультативної служби РОР - спеціалізованої служби первинної соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

 Про це повідомляє народний депутат від м.Рівне Олександр Ковальчук на своїй сторінці у Facebook.

«У відділенні працюють три психологи, працівники соціальної служби, які проводять роботу із постраждалими від домашнього насильства жінками та чоловіками. Також проводять групові заняття для дорослих та окремо для дітей. Тут є затишні ігрові дитячі кімнати, де діти можуть провести час, поки мама працює з психотерапевтом», - пише нардеп.

Усі послуги у відділенні надаються на безоплатній основі.

Він додає, що статистика звернень щодо домашнього насильства в Україні постійно зростає, але не тому, що насильства стає більше, а тому, що українське суспільство почало більше про це говорити. А держава стала більше приділяти увагу протидії таким випадкам і наданню допомоги постраждалим від насильства.


«Я вболіваю за такі проєкти, тому посприяв у придбанні меблів для відділення. Ми маємо стати прикладом для всієї України і все більше рівнян повинні знати, куди можна звернутися у випадку сімейного насилля!», - зазначає Олександр Ковальчук.

Відділення знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Гагаріна, 29.Телефон для консультацій та попереднього запису - 097-8850490.

Довідково: Кожна 5 жінка в Україні стикається з тією чи іншою формою насильства. Страждають від цього і чоловіки.

За даними Нацсоцслужби, лише за І півріччя 2021 року від українських жінок надійшло 86 955 звернень з приводу домашнього насильства (14 564 – від чоловіків та 1778 – від дітей).

На Рівненщині протягом минулого року звернулися до поліції чи відповідних служб через випадки домашнього насильства 3348 жінок, 515 чоловіків та 49 дітей.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також