Олександр Ковальчук пропіарив рівненський «Календар патріота» у Верховній Раді (ФОТО)

1311 0

Ми у соцмережах:

Олександр Ковальчук пропіарив рівненський «Календар патріота» у Верховній Раді (ФОТО)

Народний депутат Олександр Ковальчук презентував усім представникам фракцій і груп, Уряду та Президії Верховної Ради “Календар Патріота”, який виготовили в Рівному.

 Таким чином, депутат мав на меті об’єднати депутатів з усієї України.

Авторки креативного календаря - рівнянки Ірина Сичик, Катерина Сичик та ілюстраторка Ліза Болдишева, які створили календар до 30-ї річниці Дня Незалежності.

У ньому зібрана інформація про пам'ятні дати та важливі імена всієї України - діячів культури, спорту, науковців, письменників, військових, лікарів тощо.

Це подарунок під ялинку від Рівного і Рівненщини, з надією, що наступний рік буде конструктивним у всіх важливих напрямках життя країни. Адже календар саме про це: про події, імена та історію всієї нашої країни - від Львова до Донецька, від Києва до Сімферополя”, - написав Олександр Ковальчук на своїй сторінці у Facebook.

Авторка ідеї Ірина Сичик збирала інформацію в Інституті національної пам'яті, інформагентстві "АрміяInform", у виданнях "Історична правда" та ін.

Так, наприклад, в календарі ви знайдете дату, коли наступного року ми відзначатимемо першу письмову згадку про Острозьку академію або найбільшу битву УПА, яка відбулася якраз на Рівненщині.

Або про те, що у 2022 р. ми відзначатимемо 300-річчя з дня народження в першого українського байкаря, філософа Григорія Сковороди та 115-річчя з дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також