Олександр Нестерук: «Емоційно найважче — повідомляти рідним солдатів про їхню загибель»

991 0

Ми у соцмережах:

Олександр Нестерук: «Емоційно найважче — повідомляти рідним солдатів про їхню загибель»

Майже за місяць до війни заступник голови районної адміністрації Олександр Нестерук проводив інспекцію бомбосховищ у Рівненському районі. Тоді частина людей несерйозно сприймала такі кроки районної влади. Адже не вірила, що Росія розв’яже повномасштабну війну... Через місяць війна стала реальністю, і в Олександра Нестерука, заступника голови та водночас депутата міськради Рівного, додалося роботи.

Олександр Нестерук, депутат міськради, заступник голови районної військової адміністрації:

— Коли я перевіряв стан бомбосховищ, то розумів, що буде війна, треба готуватися. Тоді дехто поставився до перевірки формально, а деякі громади справді готувалися. Наприклад, у Білій Криниці дуже добре облаштували бомбосховище. Захисна споруда там зараз набагато краща, ніж більшість у Рівному. Такі сховища зараз дуже потрібні, бо постійно існує небезпека ракетних ударів зі сторони Білорусі та Чорного моря.

...Взагалі життя до війни та зараз важко порівняти. У цей воєнний час наша районна військова адміністрація займається питаннями, які були не притаманні у мирний період. Це і гуманітарна допомога, і допомога нашому батальйону територіальної оборони, і підтримка тих, хто постраждав від війни. Найважче — це організовувати похорони солдатів, які загинули на передовій, сповіщати батьків військовослужбовця, що їхня дитина віддала життя за незалежність держави... На жаль, втрат серед мешканців Рівненського району багато.

Ще наша районна адміністрація допомагає постраждалим від ракетних ударів. Після того, як ворог вдарив по здолбунівській залізниці ракетами, в сусідньому селі Здовбиця було багато пошкоджених будинків. Тож знайшли майстрів та матеріали й оперативно відремонтували пошкоджені дахи та засклили вікна в будинках.

Я впевнений, що цей жах скоро закінчиться. Я багато спілкуюся з військовими та розумію, що приблизно за місяць буде наступ, щоб витурити цю наволоч з нашої землі. Я дуже вірю в українську армію. Зараз усі чекають, щоб від союзників прийшло достатньо зброї. З її допомогою Збройні сили України відвоюють усі наші території.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також