«Олімпійські надії» звозять медалі

2632 0

Урожайним минулий тиждень вийшов для вихованців рівенського клубу «Олімпійські надії». У Санкт-Петербурзі на міжнародному юніорському турнірі категорії А з боротьби дзюдо у складі збірної України виступало аж шестеро рівнянок. Катерина Кужель у категорії до 78 кг стала переможницею змагань. Ірина Гусєва та Ольга Суха виграли бронзові медалі. Варто зазначити, що Ольгу тренери виставили у більш важкій категорії — до 52 кг, це при тому, що вона може змагатися у категорії до 48 кг.

Урожайним минулий тиждень вийшов для вихованців рівенського клубу «Олімпійські надії». У Санкт-Петербурзі на міжнародному юніорському турнірі категорії А з боротьби дзюдо у складі збірної України виступало аж шестеро рівнянок. Катерина Кужель у категорії до 78 кг стала переможницею змагань. Ірина Гусєва та Ольга Суха виграли бронзові медалі. Варто зазначити, що Ольгу тренери виставили у більш важкій категорії — до 52 кг, це при тому, що вона може змагатися у категорії до 48 кг. У Німеччині на турнірі серед слабозорих досвідчений Олександр Помінов та молодий рівенський дзюдоїст Валерій Довгалець вибороли срібні медалі. У цей же час в Одесі пройшла юнацька першість України з дзюдо: Богдана Гончарук здобула срібну, а Вікторія Янчарук та Зоя Процюк — бронзові медалі. Також вихованці клубу виступали у Чернігові на турнірі з боротьби з самбо, який проходив у рамках Молодіжних спортивних ігор України. Золоту медаль завоювала Вікторія Кукса, бронзові — Вікторія Сосюк та Іванна Крупеня. Спортсмени клубу «Олімпійські надії» представляють товариство «Україна», їх готують до змагань тренери Палацу дітей та молоді.