Онлайн-платформу 104.ua обрали майже 111 тисяч клієнтів «Рівнегазу»

307 0

Ми у соцмережах:

Онлайн-платформу 104.ua обрали майже 111 тисяч клієнтів «Рівнегазу»

З початку року «особистий кабінет» на сайті 104.ua зареєстрували майже 50 тисяч споживачів газу. Загальна кількість користувачів онлайн-сервісу сягнула 111 тисяч, що становить майже 43% від загальної кількості клієнтів АТ «Рівнегаз».

Втім, у період карантину рівняни продовжують активно долучатись до використання дистанційного онлайн-сервісу. Так, щомісяця до онлайн-платформи приєднуються в середньому від 5 до 10 тисяч клієнтів.

16 листопада 2020 року на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу. Вона відкриває клієнтам унікальні онлайн-сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку.

Однією з головних переваг, що відтепер працює в оновленій системі, стала можливість плати за газ та його розподіл в «один клік». Таким чином, зарахування коштів за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощадити на комісії банківської установи.

— У цьому році можливості «особистого кабінету» на 104.ua було суттєво розширено. Нині створено можливість управляти особовими рахунками в різних газових компаніях з одного акаунта, незалежно від їхнього місця розташування. Неабиякою перевагою є опція приєднання до одного акаунту до 25 особових рахунків, — розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Рівнегаз» Олександр Ващук. — Нова мультифункціональність системи 104.ua дає клієнтам можливість піклуватись про своїх близьких з будь-якого куточка України. В умовах пандемії це досить зручно та безпечно.

Інтерфейс «особистого кабінету» на платформі 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Для майже 100 тисяч споживачів газу в Рівненській області, які зареєстрували «особистий кабінет» 104.ua на колишній платформі, нові можливості стали доступні автоматично. А клієнти, які виявлять бажання створити особистий кабінет, можуть обрати зручний для себе спосіб реєстрації — за номером телефону або е-mail.

Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайсу і дозволяють уберегтися від зайвих контактів у громадських місцях, а також дають можливість потурбуватись про близьких.

Довідка

104.ua — це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні, можливості якого в 2019 році забезпечили 100 млн контактів з клієнтами. Найбільш популярними є онлайн-послуги: особистий кабінет, який обслуговує 2,8 млн клієнтів щомісяця, 104 Бізнес онлайн-сервіс для бізнесу, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує 45 млн контактів з клієнтами на рік. Сервіс 104.ua включає також мережу зі 120 центрів обслуговування клієнтів «104.ua Клієнтській простір» в 16 областях. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.

АТ «Рівнегаз» — газорозподільна компанія, що здійснює свою діяльність під брендом РГК на території Рівненської області. Експлуатує 10,2 тис. км газопроводів. Клієнтами компанії є понад 265 тис. побутових споживачів Рівненської області, а також понад 3,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяг розподілу газу становить 400 млн кубометрів природного газу на рік. АТ «Рівнегаз» є одним з найбільших роботодавців Рівненщини. Тут працює 1300 осіб.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також