Влило дощу як за півроку

1520 0

Ми у соцмережах:

Влило дощу як за півроку

Потоки води, грязюки та каміння так зруйнували у двох місцях дороги, які ведуть до села Онишківці Дубенського району, що проїзд цими ділянками тимчасово закритий. Об’їхати можна грунтовою дорогою через поле. Після вихідних дубенські шляховики почали відновлювати цю дорогу.

У ніч на 28 квітня тут випала піврічна норма опадів. Потужні селеві потоки зруйнували ділянки двох доріг у Дубенському районі, на під’їзді до села Онишківці. У цьому селі розташований скит Святої Анни та джерело. Потоки були такої сили, що повиривали з-під дороги чималі шматки дренажних труб. Поверхня дороги тріснула, перекосилася й ніби зсунулася, місцями оголивши шар старої бруківки.

На місце виїжджали працівники районної філії автодору, Служби автомобільних доріг області та облавтодору. Перед зсувом поставили знаки про об’їзд, який проліг просто через поле. Після сильного дощу у полі багнюка, але кращого варіанта поки немає. Оглянули пошкодження, щоб оцінити масштаб робіт, кількість необхідних матеріалів і техніки. Відновлювальні роботи розпочали, коли припинилися сильні опади й хоч трохи підсохла земля.

— Таке розмивання і зсув дороги уперше сталося за останні роки, — каже помічник директора «Рівнеоблавтодору» Дмитро Леонтіюк. — Роботи біля Онишківців насправді багато. Почали відновлення дороги 2 травня.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також