Оштрафували за несвоєчасне постачання для нацгвардійців бензину та дизпалива

780 0

Ми у соцмережах:

Оштрафували за несвоєчасне постачання для нацгвардійців  бензину та дизпалива

Військова прокуратура відстояла в суді стягнення на користь військової частини Нацгвардії понад 500 тисяч гривень за несвоєчасне виконання договору у сфері державних закупівель.

Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Львівської області, яким було задоволено позов заступника військового прокурора Рівненського гарнізону про стягнення з одного із товариств з обмеженою відповідальністю на користь військової частини Національної гвардії України пені та штрафу. Йдеться про 518 тис. грн.. за несвоєчасне постачання придбаних через систему державних закупівель бензину та дизелю.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України повідомляє про те, що у жовтні 2018 року між сторонами у справі, за результатами процедури держзакупівель, було укладено договір про закупівлю пального. У зв’язку з порушенням строків виконання, передбачених договором зобов’язань, заступник військового прокурора гарнізону звернувся до суду з відповідним позовом про стягнення з відповідача штрафних санкцій. Зазначений позов судом розглянуто та задоволено. На даний час вживаються заходи задля забезпечення реального виконання судового рішення задля стягнення до Державного бюджету України вказаної суми коштів.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також