Особлива дитина — особлива для всіх

1074 0

Ми у соцмережах:

Особлива дитина — особлива для всіх

Щоранку дорога, якою Карина виходить із сином Тимофійком на прогулянку, пролягає біля Дубенського відділу поліції. Позитивні емоції у хлопчика завжди викликають поліцейські авто, яких він щоразу з цікавістю розглядає.

Спостерігаючи за ними з вікна службового кабінету інспектор сектору моніторингу Дубенського ВП Оксана Стрільчук не стрималася, аби не познайомитися із такими щоденними гостями. До того ж довідалася, що 18 червня Тимофійко святкував день народження. Поліцейські вирішили зробити сюрприз: із кульками та подарунками чекали його поблизу відділення саме тоді, коли вони з мамою підуть гуляти.

Для Карини це було неочікувано і вона вже хотіла звернути в інший бік. Натомість очі Тимофійка засяяли від побаченого і відступати було нікуди. Поліцейські привітали іменника, якому виповнилося вісім років.

Однак ще більше не могла стримати свого здивування мама:

Дуже дякую дубенській поліції за те, що привітали нашого Тимофійчика з днем народження. Це було дуже приємно.

Як зазначила старший інспектор ювенальної превенції Дубенського ВП Юлія Пасічник, особливі діти як і всі завжди потребують нашої уваги, любові та турботи. І наш обов’язок — ділитися цим щиро і від душі.

Відділ комунікації поліції Рівненської області


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також