Останні хвилини вирішили все

1393 0

М іні-футбольний клуб «Рівне» дав гідний бій бронзовому призеру минулого чемпіонату «Єнакієвцю» на його майданчику. І хоча протягом зустрічі попереду були господарі, рівняни не дозволяли їм занадто відриватися — 2:0, 2:1 (Сондак), 3:1, 4:1, 4:2 (Волох), 4:3 (Дармовіс). Рахунок став 4:3, коли залишалося грати три хвилини. До цього наша команда вже кілька разів перевірила на міцність штанги воріт суперника. За мінімальної різниці в рахунку МФК «Рівне» створив ще кілька голевих моментів, але не забив. Досвідчені гості протягом останніх хвилин були безпощадними, забивши ще три голи у наші ворота. Підсумковий рахунок — 7:3.

Міні-футбольний клуб «Рівне» дав гідний бій бронзовому призеру минулого чемпіонату «Єнакієвцю» на його майданчику. І хоча протягом зустрічі попереду були господарі, рівняни не дозволяли їм занадто відриватися — 2:0, 2:1 (Сондак), 3:1, 4:1, 4:2 (Волох), 4:3 (Дармовіс). Рахунок став 4:3, коли залишалося грати три хвилини. До цього наша команда вже кілька разів перевірила на міцність штанги воріт суперника. За мінімальної різниці в рахунку МФК «Рівне» створив ще кілька голевих моментів, але не забив. Досвідчені гості протягом останніх хвилин були безпощадними, забивши ще три голи у наші ворота. Підсумковий рахунок — 7:3. — «Єнакієвець» — дуже потужна команда, там три збірника, багато гравців раніше грали за збірну, усім футболістам під тридцять, — розповідає головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — До того ж у Єнакієвому нестандартний зал — довгий і вузький, господарі до нього звикли, а ми ні. Гра вийшла цікавою. За рахунка 4:3 ми пішли вперед, і господарі за рахунок класу нас покарали. У цьому ж турі один з наших переслідувачів львівський «Кардинал» здобув другу перемогу в чемпіонаті, обігравши харківський «Моноліт» — 2:1. Наступний матч МФК «Рівне» проведе 25 лютого на своєму майданчику проти харківського «Локомотива».