Острозька академія здобула кубок з волейболу

685 0

Ми у соцмережах:

Острозька академія здобула кубок з волейболу

Відкритий турнір з волейболу за кубок міського голови відбувся в Острозі 24 лютого. У змаганнях брали участь 11 міських команд. Щорічний турнір проходив у декілька етапів, у фіналі змагалися команди Острозької академії, ВПУ Острога та Острозької ДЮСШ.

Третє місце здобули наймолодші учасники турніру - команда Острозького ДЮСШ.  Фінальний матч між  Острозьким ВПУ та  Острозькою академією закінчився перемогою академії.

« Це вже третій влейбольний турнір  за кубок міського голови. Раніше команда Острозької академії займала друге-третє місце. Але ми дуже хотіли перемогти і докладали для цього максимум зусиль. Цього року фінал гри був дуже важким та напруженим. Ніхто  до останьої хвилини не міг визначити переможця, я гадаю,  що всі команди показали себе з найкращої сторони», - розповів тренер команди Острозької академії Валерій Ящук.

До слова, крім нагороджння команд переможців, на турнірі відзначили грамотами наймолодшого волейболіста – Івана Калінобродського та найдосвідченішого гравця – Олександра Шикера.

Надія КРИВКО.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також