ОТГ на Рівненщині встановила найнижчий податок в Україні

1607 0

Ми у соцмережах:

Дмитро Левицький

Сьогодні на сесії Млинівської ОТГ було ухвалено рішення про зміну ставки єдиного податку для підприємців першої та другої групи. З 2020 року він стане найнижчим в Україні та становитиме 1%.

Мета такого рішення - приваблення малих підприємців з усієї України для реєстрації у Млинівській ОТГ, повідомляють у прес-релізі від громади.

Місцева селищна рада надає прописку кожному охочому – за особистою адресою голови громади Дмитра Левицького.

ОТГ за рахунок збільшення кількості підприємців хоче підняти обсяг надходжень до бюджету громади. А завдяки збільшенню у такий спосіб кількості населення громади зросте й розмір інфраструктурної і освітньої субвенцій.

- На сьогодні Млинівська громада перебуває у вкрай незадовільному фінансовому становищі, - зазначає голова громади Дмитро Левицький. – Користуючись наданими децентралізацією повноваженнями, ми вирішили підняти рівень наших доходів не "батогом", а пряником: замість підвищення місцевих податків ми їх максимально знижуємо і запрошуємо підприємців з усієї України реєструватися у нашій громаді. І хоча новий податок починає діяти лише з 2020 року, вже сьогодні я запрошую усіх до Млинова. Всі реєстраційні дії у нас проходять в приміщенні селищної ради, це займає зовсім небагато часу. Запрошую кожного українця до податкового раю України.

До 2020 року на території громади підприємці першої групи платитимуть податок у розмірі 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Підприємці другої групи сплачуватимуть 15% від мінімальної заробітної плати.

Млинівська ОТГ – найбільша громада Рівненщини, у якій проживають понад 18 тисяч осіб.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також