![Отримала літературну премію імені Уласа Самчука за](/img/650/otrimala-literaturnu-premiyu-imeni-ulasa-samchuka-20190219_6930.jpg)
Цьогоріч міську літературну премію імені Уласа Самчука виборола у Рівному талановита письменниця Ірина Баковецька-Рачковська.
Літераторці урочисто вручили премію, нагрудний знак і диплом за книгу "Пластилін", детектив з елементами психоаналізу, повідомляє 7 днів.
Нагадаємо, що міську літературну премію імені Уласа Самчука засновано у Рівному у 2012 році. Мета - увічнення пам’яті видатного українського письменника Уласа Самчука та популяризації новітньої української літератури й відзначення кращих митців в галузі художньої літератури. Лауреатами премії вже стали рівненські письменники Євген Шморгун, Петро Велесик, Василь Басараба, Ірина Одерако, Олена Медвєдєва, Микола Панченко. Розмір міської літературної премії імені Уласа Самчука – 14 тисяч гривень.