Оце товариш! Замість викликати швидку – житель Сарн обікрав покійника

Учора до поліції звернувся 56-річний чоловік, бо з квартири його померлого молодшого брата кудись зникла побутова техніка. Як виявилося, в оселі вже дехто побував.

1 хв. читання

Поліцейські встановили, що восьмого жовтня 36-річний житель Сарн зайшов у незачинену квартиру свого 55-річного знайомого та виявив, що той помер. 

 Однак замість того, щоб зателефонувати у швидку та поліцію почав виносити побутову техніку.
 
– Спочатку викрав електричний чайник, тюнер, мікрохвильовку та пилосмок. Але на цьому не зупинився і згодом повернувся, аби винести габаритнішу техніку. Про допомогу домовився із 31-річним сусідом: разом вони винесли іще пральну машинку та телевізор, – в обласній поліції.
 
Лише після цього сарнечанин повідомив, що знайшов труп. До слова, на тілі померлого слідів насильницької смерті не виявлено.
 
Слідчі дії тривають. А от викрадену побутову техніку правоохоронці вилучили.
Поділитися цією статтею