![Отці з Рівненщини повезуть картоплю для стареньких на Донбас](/img/650/ottsi-z-rivnenshchini-povezut-kartoplyu-dlya-stare_20201217_9148.jpg)
Зібрали допомогу для будинку пристарілих , що знаходиться на лінії розмежування у Донецькій області.
Про це повідомляє Рівненська єпархія УПЦ (МП).
Як розповідають організатори збору, понад вісім тон картоплі пожертвували парафіяни.
«До мене особисто звернувся отець Роман і попросив зібрати їм 4 тони картоплі , - коментує протоієрей Віктор Земляний, керівник відділу з питань міжконфесійного врегулювання при Рівненській єпархії. - Але, як бачите, наші люди завжди готові щедро допомагати, тому відправили вдвічі більше».
Варто зауважити, що дім милосердя для літніх людей знаходиться у селі Катеринівка Донецької області всього у 15 кілометрах від лінії розмежування
Заснував будинок настоятель місцевої Свято- Покровської церкви протоієрей Роман Афонін, самотужки придбавши хату та перебудувавши її під потреби літніх людей . Зараз у старинці знаходиться 36 літніх людей з них 12 лежачих.