Овочі з Бугрина постачають у супермаркети та для ЗСУ

1345 0

Ми у соцмережах:

Овочі з Бугрина постачають у супермаркети та для ЗСУ

Овочі з підприємства у Бугринській громаді постачають у супермаркети, на ринки та для ЗСУ. Через війну попит на культури борщового набору чималий. Майже все постачання з півдня України зупинено.

Із діяльністю ТОВ «Калина-Бугрин» ознайомилися заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та директорка департаменту АПК Надія Переходько.

Підприємство створене чотири роки тому. Нині має в обробітку майже 300 гектарів землі. Дві третини площ знаходяться під овочами продовольчої групи – капустою, морквою, цибулею та столовим буряком. Для зберігання продукції є чотири сховища-холодильні камери. Потужність кожної - від 2 тисяч тонн. На підприємстві налагоджена сучасна сортувально-пакувальна лінія.

Серед споживачів товариства – усі великі супермаркети мережі «Метро», «Велмарт», «Сільпо», а також ринки. Окрім того, через підрядників продукція йде на Міноборони. Проблем у покупцях немає, розповів засновник товариства Олег Кравчук.

- В умовах війни продовольчий напрям дуже актуальний. Тому через війну на Рівненщині збільшили обсяги вирощування овочів борщового набору. Також ТОВ «Калина-Бугрин» - це представник соціально відповідального бізнесу, який сплачує податки, піднімає економіку регіону, допомагає волонтерам, переселенцям та військовим. Тобто робить свій внесок у перемогу, - зазначив Ігор Тимошенко. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також