«Палац Торгуна» почали прибирати

1674 0

Ми у соцмережах:

«Палац Торгуна» почали прибирати

На місці цього занедбаного туалету підприємець Юрій Торгун, який раніше був секретарем Рівненської міськради, збирався збудувати копію палацу Любомирських. І нібито саме задля реалізації цієї мрії й взяв в оренду на 49 років цю землю, що неподалік стадіону «Авангард». Скоро мине вже пів строку оренди, але ні палацу, ні бодай ремонту споруди — немає. Днями рівняни, які люблять прогулюватися в парку, помітили на цій ділянці встановлені літні павільйони та спробу очистити колишній туалет від сміття. Виявилось, розмістився на землі Торгуна пейнтбольний клуб — той, який прогнали торік з басівкутського пляжу.

Валентин Манчук, власник пейнтбольного клубу «Отаман»:

Оскільки місце там хороше, то облаштуємо його так, щоб дітям було весело. Біля стадіону можна буде пограти у пейнтбол і покататися на поні. Земельна ділянка, на якій ми плануємо усе це зробити, має приватного власника.

Цим приватним власником і є Юрій Торгун. Він взяв ділянку в оренду на 49 років. Колись у планах компанії було звести біля стадіону триповерхову будівлю, яка нагадуватиме палац Любомирських, із картинною галереєю, готелем і кафетерієм.

Юрій Торгун, власник підприємства «Ізотерм-С»:

Моя фірма підписала на цю земельну ділянку інвестиційну угоду з компанією «Інтеграл-Буд». Можете вважати, що ця земля фактично їхня, ми уже не розпоряджаємося нею.

Нагадаємо, що «Інтеграл-Буд» спеціалізується на зведенні житлових будинків. Але на даний час забудовник припинив свою діяльність у Рівному.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також