![фото - Людмили Босик](/img/650/park-znovu-postrazhdav-vid-vandaliv20191029_4182.jpg)
У Володимирці працівник селищної ради виявив пошкоджену огорожу на парковці у парку. Хто це зробив – поки невідомо. Є лише сліди від автомобільних шин.
Цей майданчик страждає не вперше від вандалів-хуліганів, повідомляє портал Володимирець.Сіті. Рік тому невідомі розбили ліхтарі та розкурочили електромережі до них. При відновленні ліхтарі зняли зовсім, а цегляні стовпчики накрили бетонними ковпаками.
Керівника КП «Аква» Олег Крилюк написав заяву до поліції. Наразі йдуть пошуки вандалів та коштів на ремонт пошкоджень.