Парковка на 16 Липня: заасфальтувати не можна, проїхати — теж?

2495 0

Ми у соцмережах:

Парковка на 16 Липня: заасфальтувати не можна, проїхати — теж?

Як би не штрафували інспектори муніципальної варти водіїв, які залишають свої авто на тротуарах в центрі Рівного, та частина з них і досі не бажає користуватися безкоштовною автостоянкою навпроти діагностичного центру. Здавалось би — місце є, бери й паркуйся. Однак власники авто нарікають, що не все так просто: ще у сухі дні парковка на вул. 16 Липня більш-менш заповнюється, а от під час дощів — бажаючих небагато. Бо мало кому охота «стояти» у багнюці.

На цю проблему звернув увагу Святослав Клічук, депутат міської ради Рівного:

— Хотів уточнити: оця парковка навпроти діагностичного — чому там немає твердого покриття? Коли дощ, то вся вулиця брудна — люди паркуються і вивозять грязь зі стоянки. Центральна вулиця, щось треба з цим зробити.

Руслан Гудима, керівник міського департаменту інфраструктури та благоустрою:

— Вже глибокої осені було нанесено там тверде покриття у вигляді відсіву та щебеню. Воно не покриється асфальтом, бо це економічно недоцільно. На тижні сам схожу подивлюся, що там відбувається.

Юрій Чаборай, депутат міськради:

— Не можна заасфальтувати, бо є проблема відведення дощових вод. Там є приватний сектор. Парковка знаходиться трошки вище, якщо ми закатаємо парковку в асфальт, нижні будиночки будуть плавати. Там взагалі треба на конкурсній основі зробити великий підземний паркінг. А зверху — хай собі побудує комерційне приміщення, і на тому все.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також