Патрульні допомогли зібрати кошти для безпритульних тварин

954 0

Ми у соцмережах:

Патрульні допомогли зібрати кошти для безпритульних тварин

Рівненські патрульні взяли участь у заході “Допоможи лапі”, організованому зооволонтерами, які збирали кошти для безпритульних тварин.

Багато патрульних взяли у свою родину безпритульних тварин, тому волонтерів та охоронців порядку вже давно об’єднує дружба та любов до тварин. 

Світлина від Патрульна поліція Рівненської області.

« Ні, тільки не це!» - каже начальник патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук, коли патрульні несуть чергове «нещастя» до УПП. - Ми вигодовували сов, відвозили до зоопарку голубів, переводили через дорогу їжаків, лікували та перетримували після ДТП собак, забирали зі сміттєвих баків кошенят собі додому. Ми, патрульні поліцейські та не атестовані працівники, такі різні за характером і вподобаннями, але нас з'єднує одна риса – небайдужість, - зізнаються на своїй сторінці у Фейсбуці рівненські патрульні. - «Ну ок, хай буде!» . В нас жила Тора і Пуля, Опасний і Дастер, незчисленна кількість безіменних котів, яких годують усі від канцелярії до ТОРу. Тварини не лише наші друзі, а і наші мовчазні вчителі. Вони вчать нас доброті, щирості, чуйності, радіти простим речам та безкорисливо любити. Вони вчать нас бути людьми! Вони потребують нашої підтримки, захисту та уваги. Тож, давайте не забувати про те, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи братам нашим меншим, даруючи їм тепло і любов, ми допомагаємо собі.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також