Патрульні змусили підприємців демонтувати намет, який відволікав водіїв

4943 0

Ми у соцмережах:

Патрульні змусили підприємців демонтувати намет, який відволікав водіїв

Тиждень тому патрульні попередили продавців, що надувний рекламний намет на узбіччі вулиці Київській в Рівному, розміщена в межах червоних ліній, на виїзді з прилеглої території, в зоні трикутника видимості, що наражає на небезпеку учасників дорожнього руху.

 Проведення такого роду робіт і встановлення таких конструкцій має бути погоджено з власником ділянки та ВБДР УПП . Ділянка визнана такою, що не відповідає вимогам правил, норм та стандартів в сфері забеспечення безпеки дорожнього руху та не забезпечує безпечний, безперешкодний, зручний та комфортний рух транспортних засобів та пішоходів.

Сьогодні, 28 січня, працівники відділу безпеки дорожнього руху винесли постанову на відповідальну особу (продавця) за ч. 2 та ч.3 ст. 140 (За порушення визначеного законодавством порядку погодження встановлення носіїв рекламоносіїв, технічних засобів та проведення будь-яких робіт на автомобільних дорогах, вулицях і порушення нормативів щодо обладнання на місці проведення робіт на автомобільних дорогах) КУпАП та видали вимогу/припис на демонтаж.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також