Павло Юсюк — обличчя Рівного!

1348 0

Ми у соцмережах:

Павло Юсюк — обличчя Рівного!

Історія не зберегла для нас імен тих людей, які колись вирішували, яким має бути центр міста Рівного. Які планували знесення старих будівель і цілих вулиць, прокладання нових проспектів, влаштування площ та майданів, зведення споруд, які потім стали обличчям нашого міста. Тепер із цим все нормально — людину, яка на наших очах змінює центральний квартал Рівного, звуть Павло Юсюк. Той самий, біля ресторанів якого щовечора гуртуються десятки дорогих авто, який вже не перший рік облаштовує на свій смак територію навпроти головного майдану Рівного. На черзі — нове творіння фантазії Юсюка. Одразу за старою триповерхівкою на розі Соборної та Чорновола він збудує п’ятиповерховий офіс. Міська влада не проти. Навіщо їй думати про те, яким буде центр Рівного, коли на це є Павло Юсюк?

Перспективи будівництва обговорили днями на засіданні архітектурно-містобудівної ради Рівного. Члени ради навіть рекомендували забудовнику збільшити висоту будівлі на кілька поверхів і зробити її домінантною. Та, зрештою, забудовник та архітектор погодились на інший варіант — навпаки, зменшити висоту будівлі до 17 метрів, щоб її не було видно з-за інших споруд з майдану Незалежності.

Тарас Шумейко, архітектор:

— У проєкті нового офісного приміщення ми врахували, скільки наразі є поряд працюючих будівель власника і кількість необхідних паркомісць. У нас їх передбачено 41, що забезпечує потребу містян. Площа земельної ділянки — понад 10 соток, а площа забудови складатиме 26,6%. Висота — 21 метр.

Павло Юсюк, замовник будівництва:

— Я хочу побудувати цей офіс за рік, а не придумувати 100 поверхів, звести каркас і залишити, не закінчивши. Коли я будував «Централь», то так само — звів будівлю, створив загальний вигляд, що він готовий, а вже тоді «начиняв» зсередини. Бо розумію, що в центрі міста не можна довго будувати, щоб все було розкидано та розвалено.

Дарина Шевчук.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також